Praha žila ve znamení Mattoni Grand Prix

Hlavní závod Mattoni Grand Prix, určený pro elitní atlety ve dvou kategoriích – muži na 10 km a ženy na 5 km, kopírovaly soutěžní běhy, jichž se mohli účastnit i zájemci z řad veřejnosti. Start a cíl všech závodů byl na Staroměstském náměstí.Metro Běh pro muže na deset kilometrů odstartoval přesně ve 12.00 hod. primátor hl. m. Prahy MUDr. Pavel Bém

Hlavní závod Mattoni Grand Prix, určený pro elitní atlety ve dvou kategoriích – muži na 10 km a ženy na 5 km, kopírovaly soutěžní běhy, jichž se mohli účastnit i zájemci z řad veřejnosti. Start a cíl všech závodů byl na Staroměstském náměstí.

Metro Běh pro muže na deset kilometrů odstartoval přesně ve 12.00 hod. primátor hl. m. Prahy MUDr. Pavel Bém za asistence svého náměstka pro oblast sportu Mgr. Petr Hulinského. Oba pak předali ceny vítězům.

Nová byla i trasa závodu Mattoni Grand Prix. Jednotlivá kola trati závodu se prodloužila z původního 1 km na celých 5 km a utvořila smyčku kolem Staroměstského náměstí, které bylo zcela zaplněno diváky a příznivci sportu a dobré zábavy, protože i letošní Mattoni Grand Prix má bohatý doprovodný program.